کابینت آشپزخانه منزل

کابینت آشپزخانه منزل از قلب یک دکوراسیون داخلی منزل است که با توجه به سلیقه کارفرما و پیشنهاداتی که مشاور یا کارشناس میدهد به تنهایی میتواند بار زیبایی آشپزخانه منزل شما را به عهده بگیرد ، در پروژه های بازسازی ساختمان انتخاب رنگ و نوع طراحی جلوه با شکوهی به آشپزخانه میدهد.کابینتهای مدرن به عقیده کارشناسان طراحی داخلی با سبک و سیاق جدید شرایط را جوری برای آشپزخانه شما فراهم میکنم که حس حضور در دنیای دیگر را به شما میدهداما کابینتهای ممبران در یک آشپزخانه با ابعاد زیاد حس حضور در یک محیط سلطنتی را به شما میدهد.پس بهتر است که به محیط آشپزخانه خود بیشتر اهمیت بدهید تا لذت آشپزی برای شما چند برابر بشود.

انواع کابینت آشپزخانه

یکی از خدمات ارایه شده توسط گروه گلشن سازه دکور مشاوره ، طراحی و اجرای انواع کابینت آشپزخانه می باشد که در انواع مختلف کلاسیک ، مدرن ، هایگلاس ، ممبران و ام دی اف عرضه می گردد . هر کدام از این طرحها طرفدارن و علاقمندان خاص خود را دارد البته نباید فراموش کنیم که هر کدام ازآنها بسته به فضا و سلیقه مشتری ممکن است در یک محل مناسب باشند و درفضای دیگری مناسب نباشند این روزها پر طرفدارترن نوع کابینت ها ممبران می باشد . در پروسه سفارش کابینت مشتریان محترم می توانند مشاوره لازم را بصورت تلفنی دریافت کنند و پس از توافق اولیه کارشناسان ما از محل مورد نظر بازدید نموده و طرح اولیه با تری دی مکس طراحی شده و سپس در صورت تایید مشتری اجرا می شود . دوستان علاقمند می توانید در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید .

 
قیمت کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت آشپزخانه چقدر است؟ برای ساخت یک واحد کابینت هرگز نمیشود قیمتی واحد مشخص کرد به چند دلیل: دلیل اول متراژ آشپزخانه میباشد هیچوقت دو آشپزخانه یک اندازه در دو ساختمان مجزا پیدا نمیشود. دلیل بعدی نوع متریال استفاده شده و نوع ساخت آن محاسبه میشود نوع کابینت هم در برآورد قیمت بسیار مهم است کابینت هایگلاس ، کابینت ممبران یا کابینت ام دی اف.قیمت یک واحد کابینت حتی بستگی به نوع صفحه کانتر نیز دارد.قیمت صفحه اچ پی ال با صفحه کورین تفاوت دارد،برای همین است که نمیشود یک قیمت مشخص برای ساخت کابینت ارائه کرد.

سفارش ساخت کابینت آشپزخانه

ابتدا بعد از تماس تلفنی و یا حضوری که مشتری با پرسنل گلشن سازه برقرار می کند، پرسنل گلشن سازه درباره نحوه ی اجرا تمام توضیحات را از قبیل طراحی و بسته به فضا، جنس، یراق آلات، نحوه نصب، مدت زمان ساخت و غیره را در اختیار مشتری قرار داده ، سپس برای بازدید از محلی که قرار است کابینت نصب گردد قرار گذاشته می شود و اجرای دکوراسیون داخلی و و سفارش ساخت کابینت تان گرفته میشود.